ریزش مو : چرا و چگونه ؟

by ریزش مو - کاشت مو in ژوئن 8, 2020

امروز میخواهیم در مورد ریزش مو: چرا و چگونه؟ صحبت کنیم.

در این مطلب، موارد زیر رو بررسی میکنیم:

  • دلیل ریزش مو چیست؟
  • چه کنیم که به ریزش مو دچار نشویم؟
  • چه کنیم که جذاب تر شویم؟

پس تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که موهاتون ریزش کنه ، این خیلی بده و آدم اذیت میشه. شاید اولش توجه چندانی نکنین ولی بعد از مدتی کلافه میشین.

چه کسانی دچار ریزش مو می شوند؟

چه زن باشید چه مرد، دوست دارید از این ریزش موی کسالت بار رها شوید. من هم چند وقت پیش مثل شما، موهام دچار ریزش شده بود، ولی با انجام چند راهکار ساده میتونین این رو درست کنید. و از شرش خلاص بشین.

خب اول باید بررسی کنیم که:

علت ریزش مو چیه؟

ریزش مو به دلیل ضعیف شدن ریشه و ساقه مو اتفاق می افتد. یکی از دلایل هم میتونه به علت ارث رسیدن باشه؛ که هردو باعث ضعیف شدن مو و ریزش آن می شود. خب الان که دلیل اون رو فهمیدیم بیاین باهم راه های پیشگیری از ریزش مو رو بررسی کنیم. یکی از اون راه ها،راه طبیعی هست و شما میتونین با این راهکار حل کنین. یکی از دلایل ضعیف شدن مو و ریشه مو ، به دلیل کم شدن مواد غذایی و املاح موجود در اطراف ریشه مو هست. اگر به مدت طولانی، از خوردن صبحانه و غذای مقوی، دور باشید، دچار ریزش مو خواهید شد. پس صبحانه مقوی داشته باشید. یکی از این مواد که میتوانه به شما کمک کنه، بادام هست؛ یک قاشق بادام را خرد کرده و با یک لیوان شیر قاطی کنید و آن را بنوشید. این خیلی میتونه به ریزش مو کمک کنه.

راه های جلوگیری از ریزش مو

یکی از مهم ترین و موثر ترین راه های جلوگیر از ریزش مو، استفاده از موادی هست که در سایت ما معرفی میشه. این محصولات یا شیمیایی یا طبیعی هستن و تاثیر بسیاری دارند.

از شما به خاطر خواندن این مطلب متشکریم.

لطفا نظر خود را کامنت کنید.

اگه خوشتون اومد با دوستان خودتون به اشتراک بگذارید.

rizeshmo.ir

اگر شما فروشنده این محصول هستید میتوانیم‌ شما را در این سایت معرفی کنیم تا کاربران از شما خرید کنند.
تماس جهت اضافه شدن به سایت کلیک کنید.

همچنین اگر شما کسب و کار دیگری دارید و فروشنده محصول دیگری هستید ما می توانیم در فروش و رشد کسب و کارتان به شما کمک کنیم.
جهت ارتباط کلیک کنید.

Leave a Reply